Veselé okénko podruhé: Mesiáš znovu zasahuje aneb Ratlíkovo ňafání

24. dubna 2008 v 23:57 | reuin & jeden zakomplexovaný "spasitel"
Vladimír Franz zřejmě leží Janu Dvorskému a.k.a. Parsifalu Imanuelovi pořádně v žaludku. Tentokrát na něj samozvaný spasitel poštěkává z hlubin své ilegality nepřímo, prostřednictvím Vladimírovy přítelkyně Idy Saudkové, jíž nazývá velkou hlupačkou, zakuklenou sprosťačkou, a "fotografkou" (v úvozovkách), jejíž fotky jsou trapné kýče. Podle Dvorského je I.S. manželkou nabubřelého žabáka Doc. Prof. PhDr. RSDr. Ing. Vladimíra Franze, CSc. DrSc., umělecká práce všeho druhu, která se bere, jako všichni citově retardovaní lidé, nesmírně vážně, takže je bžunda ji poslouchat.
Komentovat nějak vzteklé výmětky pana Dvorského vůči lidem, o nichž nic neví a s nimiž se v životě nesetkal, či dokonce s nimi polemizovat, je zhola zbytečné; ovádi zkrátka bzučí a otravují i když jim vykládáte Platóna. Takže jen k faktům: Ida Saudková není vdaná, a Prof. Vladimír Franz je doktorem práv oprávněným užívat titul JUDr. (je příznačné, že se tento do výše citovaného - komického? - výčtu nedostal).
Závěrem panu Dvorskému doporučuji aby si po večerech omýval přirození vlahou vodou a již tradičně mu přeji brzké uzdravení.:-)))
Odkaz na příslušné Dvorského (toaletní) listy: http://www.imanuel.eu/dl_28.html
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama