Bulvár opět zachrochtal

12. ledna 2010 v 21:35 | Super (ks) & requin
Z drzé stoky jménem Super vypadl další regurgitát zmiňující Vladimíra Franze. Vlastní text je jako obvykle zcela pitomý a zdaleka nejzajímavější jsou - opět jako obvykle - reakce čtenářů, dají-li se takto nadneseně louskači idiotskěho bulváru nazvat. Probírám-li se jejich slovními výmětky, přestávám se divit téměř všemu, co se v onom nikoho nezajímajícím absurdistánu označovaném jako Česká republika děje. Laskavým návštěvníkům tohoto blogu doporučuju zejména příspěvky nedovzdělaného (a zřejmě nevzdělatelného) a zakomplexovaného individua vystupujícího pod nickem zdevin (zdevin@email.cz).


A zde je odkaz na původní zdroj, rozhovor VF pro televizi Markíza: http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/36974

Potetovaný Vladimír Franz: Svatba s Idou Saudkovou?

Kdysi se spekulovalo, že potetovaný umělec Vladimír Franc (50) se oženil s fotografkou Idou Saudkovou. I když tehdy dvojice tyto fámy dementovala, dnes Vladimír přiznává, že veselka není vyloučená!
"Ida kdysi objevila překrásné svatební šaty a my jsme o tom někde psali. A pak se psalo, že jsme měli svatbu. Volali pak lidi až z Anglie, jestli jsme se vzali," vysvětlil ve slovenské TV Markíza umělec skutečnost, jak spekulace o jeho svatbě s fotografkou vznikly.
Před časem si sice ano neřekli, dnes to ale podle slov samotného Franze vůbec není vyloučené. "Je to klidně možné," nepopírá hudební skladatel, který se známou umělkyní žije osm let.
Je tedy docela možné, že kontroverzního umělce, který svým potetovaným tělem vzbuzuje rozruch všude, kde se objeví, čeká životní krok. Kdy vůbec vznikla myšlenka vyzdobit si celé tělo "malbami"? "Fascinovalo mě to odmalička a já jsem to chtěl. Nekladl jsem na to ani žádné estetické nároky. Každý má něco, to je moje volba a cesta," prozradil v pořadu Reflex na TV Markíza Vladimír.
Že by právě tedy letos vlezl s Idou Saudkovou do chomoutu? Necháme se překvapit... (ks)

Super, (ks), 12.1.2010
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama