Travesti skupina Screamers znovu přivezla do Kolína svoji Screamshow. Slavila úspěch

7. května 2013 v 11:46 | Zdeněk Hejduk / Kolínský deník
Po půl roce se do velkého sálu kolínského Městského společenského domu opět vrátila travesti skupina Screamers, tentokrát s pořadem pojmenovaným Screamshow. Především fanynky všech věkových kategorií nadšeně aplaudovaly nejen ztvárňovaným zpěvačkám jako Madonna, podroušená Iveta Bartošová, moravská královna Jarmila Šuláková, rozverná Heidi Janků, tři královny z muzikálu Kleopatra Bára Batiková, Ilona Czaková a Monika Absolonová.

Vystoupily i netradiční dvojice

Došlo i na netradiční dvojice jako Eva Pilarová s Luisem Armstrongem nebo Helena Vondráčková a její duet s filmovým hrdinou Davidem Hasselhoffem, kterému se snažila zabránit vnadná Pamela Anderson, ale i na prezidentské kandidáty Táňu Fischerovou a Vladimíra Franze nebo herečku Marlen Ditrich, i lásku dědy k mladé dívce či českou podobu amerického muzikálu Pomáda, vše umocněné ještě fotografiemi nebo klipy promítanými na velké plátno.

Na závěr pak muži v ženských šatech převážně dámské publikum rozesmutněli, když se za zvuků písně Evy Pilarové přímo na pódiu odlíčili a proměnili v muže. Do kolínského společenského domu se vrátí znovu na podzim, opět se zbrusu novým programem.

Zdeněk Hejduk, Kolínský deník, 7. 5. 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama